Správnou holí to teprve začíná...

Vyzbrojte se jako profesionál!

 
 
 

PŘEDNOSTI HOKEJEK JR HOCKEY:

 

MÁ TVOJE HOKEJKA TEN SPRÁVNÝ FLEX?

Je to jednoduché... Flex by měl být stejný nebo nižší než tvoje hmotnost


Profi hráči používají flex 75 - 110 a váží 85 - 105kg.


Proč by mladí hráči ve věku 5 - 12 let, vážící 20 - 50kg, měli používat juniorské hokejky s flexem 50 a zkrátit je o 15cm? Tím udělají hokejku s flexem 90 nebo ještě tvrdší.


To přeci nedává smysl...


 

Proč vznikly hokejky JR?


"Když začal hrát hokej můj syn, zjistil jsem, že v Evropě je nemožné sehnat kvalitní hokejku s tvrdou čepelí a měkkou v holi pro mladé hokejisty.

Dospělý hráč vážící 90kg hraje obvykle s průžností hole 65 až 110, aby měl prudší střelu. Malé děti vážící 25kg mají dřevěné hokejky nebo hokejky s pružností hole 50 a ještě uřízlé o 30cm, čímž se stane ještě tvrdší. Není to postavené na hlavu? Profíci si "ulehčují" střelbu a my ji dětem ještě ztěžujeme. 

Proto mají hokejky JR20 a JR30 kvalitní 3D karbonovou čepel, jako hokejky profíků a měkkou hůl, jejíž tvrdost je kolem hmotnosti hráče. Samotná hůl má užší průměr, zároveň ne tak úzký, jak je na trhu běžné. Záměrně nepoužíváme grip - generace hráčů co vyrostla na hokejkách s gripem mají problém se správnou technikou hole a téměř nepracují se spodní rukou na hokejce. Kombinace parametrů hokejek JR umožňuje mladému hráči prudší střelu, lehčeji zvednout při střelbě puk a dává mu dobré návyky při stahovačkách a prací s kotoučem. Každého hráče potom hned baví střílet a pracovat na technice hole."


Richard Jareš
(CEO & EX profi hráč)
 

HOKEJKY JR

FLEX 20 / délka hokejky 120cm

Ice Hockey Stick JR_3.7.2017

Flex: 20 / Shaft: bez gripu / Blade: 3K carbon / Váha: 270g / Pro hráče: <30kg/130cmFLEX 30 / délka hokejky 132cm

Ice Hockey Stick JR_3.7.2017

Flex: 30 / Shaft: bez gripu / Blade: 3k carbon / Váha: 280g / Pro hráče: <40kg/143cm


[maxbutton id="7"]
 

Staň se také hráčem JR HOCKEY teamu

Co řekli hráči o našich hokejkách

 • + nízká hmotnost (snadné ovládání i jednou rukou)

  + dobré vyvážení (snadné ovládání)

  + velikost shaftu (dobře se drží /není volná v ruce/)

  Martin P.
 • Hokejka JR 20 je super. Krásně zvednu puk až pod břevno a mám tvrdší střelu.
  Kuba J.
 • Hokejku JR 30 mám asi týden a hraje se mi s ní opravdu dobře. Je lehká a střílí se mi s ní líp než z předešlou hokejkou.
  Pepa F.
 • Ta hokejka je opravdu lehká a hraje se mi s ní opravdu dobře.
  Alex V.
 • Koupil jsem hokejku JR 20 spíš ze zvědavosti, ale musím uznat, že syn zvedne puk o dost výš než se starou hokejkou a opravdu ho baví střílet. Po tréninku přijdem domů a nemůžu ho dostat ze zahrady...
  Franta A.
 

Těší mě.... Richard Jareš

Jmenuju se Richard Jareš a jsem core značky JR. Vždycky jsem se snažil dělat věci naplno, což mi přineslo i krásné roky v profesionálním hokeji v nejvyšších ligách v Čechách a v Německu. Nikdy jsem nebyl talent od boha. Ale za svou touhou živit se hokejem jsem si tvrdě šel a můj sen se stal skutečností.
Nyní mám možnost být součastí profesionálního týmu a poznat sport z trenérské pozice. Snažím se pomáhat profi hráčům v jejich rozvoji.
Se stejným nasazením se snažím měnit věci kolem sebe, se kterými nesouhlasím. Nespokojím se s průměrem, proto jsem složil do detailu hokejky JR, které pomáhají mladým hráčům zvládnout správnou techniku střely a nelimitují je ve správné technice hole.
Pořádám hokejové kempy a turnaje pro mladé hráče, jejímž hrdým sponzorem je také firma JR. Bohužel při cvičeních vidím 90% hráčů, jak je hokejka limituje v jejich výkonu a rozvoji. Proto bych Vás chtěl poprosit, nepodceňujte koupi hokeky.
Pojď si za svým cílem...
 

ZDE REGISTRUJTE VAŠI KOUPENOU HOKEJKU MIMO TYTO STRÁNKY nebo nám napište svůj dotaz.


Koupí hokejky získáte 10% slevu na kemp www.prohockeytraining.cz A 60 denní záruku výměny hokejky při výrobní vadě.
 

KONTAKT:

JR HOCKEY

Martin-Wehnert-Platz 5
02763 Zittau
Germany

+420 777 581 485

jares@jrhockey.eu

IČ: HRB 27842